چفیه های بهشتی

۷ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

این شهید بزرگوار درسال1365 در زاهدان به دنیا آمد.تحصیلات ابتدایی را دردبستان عدالت به پایان رساند.درادامه به مدرسه راهنمایی شهیدمفتح رفت و تحصیلات دبیرستان را در مدرسه رازی(امام سجاد(ع)به پایان رساند.پس ازاخذ مدرک دیپلم درسال 1383به استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد،دوره های آموزشی را درهمدان وتبریز گذارند وپس از آن درسپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان مشغول به خدمت شد.

پبش نمایش و کیفیت اصلی طرح (کلیک کنید)

شهید-محمد-رضا-احمدی

این شهید بزرگوار بسیار خوش رو و مهربان بودند و هرگز غیبت نمی کردند،ایشان از افراد بسیار فعال و یکی از مهم ترین افراد در برگزاری مراسمات محوری وفعالیت های مسجد و پایگاه بودند.

یکی از دوستان شهید می گوید:«یک روز که همراه شهید احمدی به زیارت مزار شهدا رفته بودیم آن شهید بزرگوار مکانی که هم اکنون پیکر مطهرشان در آنجا دفن می باشد با دست نشان داده وگفته است که روزی دراین مکان به خاک سپرده خواهدشد وآرزویی جز شهادت نداشتند».

سرانجام این اسوه رشادت و ایثار درتاریخ 28تیرماه 1386و در درگیری با اشرار مسلح درمنطقه شورو در استان سیستان وبلوچستان به آرزوی دیرینه اش رسید و این درحالی است که تاریخ شهادت این شهید بزرگوار همزمان با شب لیلة الرغائب بود.

شادی ارواح طیبه شهدا بخصوص شهید بزرگوار شهید احمدی صلوات

۳ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۴ ، ۲۳:۳۴
گمنام

با توجه به گلدون های متفاوت همه باهم(مرجع وبلاگ های استان سیستان و بلوچستان) معبر چفیه های بهشتی طرح جدیدی برای گلدون های وبلاگی ایجاد نموده و از این پس گلدون های ویژه ای با عنایت به خداوند خدمت بازدید کنندگان ارائه خواهد داد.

پی نوشت:جهت مشاهده گلدون وبلاگی 130تحت عنوان رمضان تا برهنگی های مد شده به ادامه مطلب مراجعه کنید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ تیر ۹۴ ، ۰۳:۲۰
گمنام

روزهای پایانی رمضان مناسبت های فراوانی ازجمله لیالی قدر ، شهادت مولی الموحدین امیر المومنین علی (علیه السلام) و جمعه پایانی آن روزقدس را درپیش رو داریم  که در این روز همه جهانیان متحد می شوند و یکصدا با مردم مظلوم فلسطین  برای نابودی اسرائیل شعارمرگ بر اسرائیل را سر می دهند.

معبر چفیه های بهشتی و همراهان آن نیز یکصدا جهت حمایت مردم مظلوم فلسطین شعار  مــــــــــــــــــرگ بـــــــــراسرائیل را سرخواهند داد.

جهت پیش نمایش و دانلود طرح (کلیک کنید)

پوستر روز قدس

پی نوشت:تا خون دررگ ماست سید علی رهبر ماست.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ تیر ۹۴ ، ۱۷:۴۰
گمنام

با توجه به سخنان مقام معظم رهبری(مدظه العالی)در دیدار با اساتید دانشگاه ها در هفدهم رمضان 1394،معبر چفیه های بهشتی برخود دانست تا اینفوگرافی سخنان ایشان را طراحی نماید.

پیش نمایش و دانلود طرح (کلیک کنید)

سخنان مقام معظم رهبری(مدظه العالی)در دیدار با اساتید دانشگاه ها.jpg

 

پی نوشت:نشر مطلب با ذکرمنبع جایز است.

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۶ تیر ۹۴ ، ۰۱:۳۰
گمنام

بار دیگر شاهد لباس هایی از سوی جبهه مخالف فرهنگ اسلامی هستیم که با نشر آن ها در فضای مجازی بسیاری از هم وطنان ما نیز به آن ها روی آورده و مورد استفاده قرار می دهند.

شلوار هایی که امروزه ساپورت نام دارند اکنون به گونه ای روان شناسان طرح لباس فرهنگ بیگانه طراحی کرده که چشم هزارن نفر را به سوی خود سوق داده است.

شلوار هایی که دیگررفته رفته کوتاه تر می شوند و پیامبرگرامی نوید عذاب های اخروی آن را در روایات به بندگان خداوند داده است.

نمایش در سایز اصلی (کلیک کنید)

پوستر مد های امروزی

پ,ن:دوستان می توانند با انتشار این پوستر در سایت یا وبلاگ خود با ذکرمنبع مانع ازگسترش روز افزون این طرح های شیطانی فرهنگ غرب شوند.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۸ تیر ۹۴ ، ۰۲:۱۶
گمنام

 با توجه به خبر تشییع پیکر 270 شهید دوران دفاع مقدس و پیام مقام معظم رهبری به حضور حماسی مردم تهران در  تشییع پیکر مطهر شهدا چفیه های بهشتی سخنان زیبا ودلنشین مقام معظم رهبری(مد ظه العالی)را به صورت پوستر درخدمت بازدید کنندگان عزیز قرار میدهد.

پیش نمایش و دانلود طرح( کلیک کنید)

پوستر سخنان رهبری درپی تشییع 270شهید

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۶ تیر ۹۴ ، ۰۳:۰۷
گمنام

 با توجه به خبر تشییع پیکر 175 شهید غواص، براین آمدیم تا طرحی جهت انتشار در خدمت دوستان ارائه دهیم.

ان شاالله بتوانیم گوشه ای از زحمات این شهدا را در حقشان  ادا کنیم....

      پیش نمایش و دانلود طرح (کلیک کنید)

پوستر غواصان کربلای 4

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۶ تیر ۹۴ ، ۰۲:۳۲
گمنام